Blog’um 4 Yaşında :)
image_pdf

19 Kasım 2009 tarihinde, Huzeyfe ÖNAL‘ın ısrarı üzerine (sağolsun) açmış olduğum blogum, bugün itibariyle 4. yılını doldurmuş bulunuyor. 4 yıl boyunca göstermiş olduğunuz ilgi, alaka, olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür eder, nice yazılarla tekrar görüşmek dileğiyle herkese güvenli günler dilerim.

Not: Bu vesileyle yaz demeden, kış demeden, sabah demeden, akşam demeden, sitem ile ilgili her türlü sorunumda yardımıma koşan, 4 yıl boyunca blogumu sistemlerinde barındıran, başta Huzeyfe ÖNAL olmak üzere tüm BGA ekibine buradan saygı ve sevgilerimi iletiyorum ;)

7 Responses to “Blog’um 4 Yaşında :)”

  1. kendi adima ben tesekkur ederim sen de hem bizi bilgilendirdin hem de ne zaman birşey sorsak yardim ettin. asla baskalari gibi boburlenip cevap vermemezlik yapmadin. her ne kadar samimi olamasak ta iyi ki var bloğun ve iyi ki varsin sen :) nice yillara

  2. Teşekkürler Kenan.

  3. yazılarınız çok faydalı ve bilgilendirici, İnşaallah önümüzdeki senelerde’de bu şekilde yazılarınızı okumak isteriz.

  4. Teşekkürler.

  5. nice yıllara

  6. Teşekkürler.

  7. Kemal Beyaz says:

    Kenan Bey’in yorumuna katılıyorum. İyiki varsınız. İnternet dünyasında tanıdığım iyi insanların başında geliyorsunuz. :) Umarım hep böyle değerli bilgilerinizden, tecrübelerinizden istifade ederiz. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>