BİLTEG’14 Bilgi Güvenliği Etkinliği

İstanbul Üniversitesi IEEE öğrenci kulübü Computer Society departmanı tarafından organize edilen BİLTEG (Bilişim Teknolojileri Günleri) etkinliği 26 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde düzenlenecektir.

Her yıl düzenlenmesi planlanan etkinlikte Bilişim Teknolojilerinin güncel bir alanına odaklanarak belirlenen konu hakkında uzman konuşmacılarla katılımcıların bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır.

Bu sene ilk defa düzenlenecek olan BİLTEG etkinliğinde; dünyadan ve ülkemizden gelen çeşitli siber saldırı haberlerinin ışığında ‘Siber Güvenlik’ konusu ele alınacaktır.

Siber Güvenlik alanında uzman Bünyamin Demir, Mert Sarıca, Huzeyfe Önal, Koryak Uzan ve Barkın Kılıç’ın konuşmacı olarak yer alacakları etkinlikte katılımcılar, ‘Siber Güvenliğe Giriş’ ve ‘Siber Güvenlik Alanında Kariyer’ temaları hakkında bilgi sahibi olabileceklerdir.

Tamamen ücretsiz olarak genel katılıma açık olan BİLTEG’14 Bilişim Teknoloji Günleri etkinliğine katılmak isteyenler biletlerini buraya tıklayarak alabilir ve etkinlik hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için BİLTEG web sayfasını ziyaret edebilirler.

bilteg