Yıllar içinde güvenlik araştırması amacıyla satın aldığım ve sonrasında belki de hiç kullanmadığım cihazları/aygıtları bu sayfa üzerinden satışa çıkararak, hem yeni alacağım cihazlar/aygıtlar için az da olsa kaynak yaratmaya hem de meraklılara destek olma adına, piyasa fiyatının altında satmaya karar verdim.

Satın almak istediğiniz ürünler için iletişim sayfası veya mert.sarica[@]gmail.com adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Adı: BLEKey
Açıklama: Black Hat Macerası yazımda bahsettiğim, özellikle fiziksel sızma testlerinde tercih edilen ve 50$’a satılan RFID kapı kartı kopyalayıcısı. (This tiny device can be hidden inside office card readers and clone as many as 1,500 access cards.)
Fiyat: 120 TL
Kargo: Alıcıya aittir.
Durum: Satıldı.

Ürün Adı: Champtek MR300 Ledli Manyetik Kart Okuyucu Usb Siyah
Açıklama: Güvenlik araştırması amacıyla kargo dahil 131 TL’ye satın aldığım ve RAM Casusluğu yazıma konu olan USB manyetik kart okuyucu
Fiyat: 100 TL
Kargo: Alıcıya aittir.
Durum: Satışta!

Ürün Adı: Parallax RFID Read/Write Module – Serial & USB
Açıklama: RFID Kapı Kilidi yazımda bahsettiğim, RFID güvenlik araştırmaları amacıyla kargo dahil 55$’a satın aldığım bir aygıttır. Arduino Uno ve Raspberry Pi ile uyumludur. (Designed in cooperation with Grand Idea Studio, the Parallax Radio Frequency Identification (RFID) Read/Write Module provides a low-cost solution to read and write passive RFID transponder tags up to 3 inches away. The RFID transponder tags provide a unique serial number and can store up to 116 bytes of user data, which can be password protected to allow only authorized access. Low-cost method for reading and writing passive, 125 kHz RFID transponder tags.)
Fiyat: 120 TL
Kargo: Satıldı.
Durum: USB modülü satıldı, seri bağlantılı modülü satışta!

Ürün Adı: Arduino RF 315 / 433.92 / 868 / 915 MHz Shield V2.0
Açıklama: RFID güvenlik araştırmaları amacıyla kargo dahil 40€’a satın alınmıştır. Arduino Uno uyumludur. (The RF Transceiver Shield is an Arduino-compatible expansion board (“shield”) that gives your Arduino the ability to both receive and transmitt radio signals transmitted on the unlicensed bands of 315, 433, 868 and 915 MHz bands using FSK (Frequency Shift Keying), ASK (Amplitude Shift Keying) or OOK (On-Off Keying) modulation.)
Fiyat: 50 TL
Kargo: Alıcıya aittir.
Durum: Satışta!

Ürün Adı: eZ430 Chronos RF433 Dijital Saat
Açıklama: RF güvenlik araştırmaları amacıyla 250 TL‘ye Ebay’den satın aldığım, 433MHz RF sinyali gönderebilen spor dijital saat
Fiyat: 150 TL
Kargo: Alıcıya aittir.
Durum: Satıldı.

Ürün Adı: Rev Uzaktan Kumandalı RF 433 Priz Seti (3 priz + 1 kumanda)
Açıklama: RF Dünyası ve Güvenlik yazıma konu olan uzaktan kumandalı RF priz seti.
Fiyat: 70 TL
Kargo: Alıcıya aittir.
Durum: Satıldı.

Ürün Adı: Teensy 3.0
Açıklama: Güvenlik araştırması amacıyla kargo dahil 30€’a satın aldığım ve Ufacık Tefecik İçi Dolu Teensy’cik yazıma konu olan, USB HID (Human Interface Device) olarak sızma testlerinde de kullanılabilen bir aygıt.
Fiyat: 40 TL
Kargo: Alıcıya aittir.
Durum: Satıldı.

Ürün Adı: RFCat
Açıklama: 300-928MHz RF sinyali almak, göndermek ve tekrarlamak (replay) amacıyla kullanılmaktadır.
Fiyat: 200 TL
Kargo: Alıcıya aittir.
Durum: Satıldı.

Ürün Adı: Bus Pirate v3.6
Açıklama: Elektronik aygıtlarla iletişim kurmaya yarayan, donanım hackerlarının gözdesi, oldukça faydalı bir aygıttır.
Fiyat: 90 TL
Kargo: Alıcıya aittir.
Durum: Satıldı.