16 Mayıs Cuma günü Erciyes Üniversitesi Bilgi Güvenliği Kulübü‘nün düzenleyeceği olduğu Bilgi Güvenliği Zirvesi’nde Zararlı Yazılım Analizi, Karşılaşılan Zorluklar ve Çözüm Yolları başlıklı bir sunum gerçekleştireceğim. Konferans ile ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirseniz.

Yer: Erciyes Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, F Blok Konferans Salonu

Konferansın Amacı: Son yıllarda dünyaya damgası vuran ve siber dünyadan gelebilecek tehditlere karşı önemini daha çok hissettiren bilgi güvenliği ve siber güvenlik kavramı bireysel, kurumsal ve ülke güvenliği açısından kritik öneme kavuşmuştur. Erciyes Üniversitesi Bilgi Güvenliği Kulübü tarafından düzenlenecek olan Bilgi Güvenliği Konferansı bu eksendeki soru ve sorunlara çözüm önerileri sunmayı hedeflemektedir.

Konferansın Hedef Kitlesi: Özelde bilgi güvenliği yöneticileri, ağ ve sistemi güvenliği departmanı çalışanları, güvenlik ürünü satış ve pazarlamacıları, ethical hacking meraklıları, adli bilişim analizi meraklıları, yazılım uzmanları, siber güvenlik uzmanlarına yönelik olmakla birlikte bilgi güvenliği ve alt dallarına meraklı herkesin ilgiyle izleyeceği bir etkinliktir.

Kayıt: https://docs.google.com/a/kaysec.net/forms/d/1hebW6Je5DoAD4gg5G0XvPbJ-afXpYftJG6JMl8A2tYE/viewform

Show this post in PDF format