Dile kolay, kariyerim adına başarılarla geçen ve 6 terfi sığdırabildiğim 10 koca yılın ardından, 2007 yılının Haziran ayında IBTech‘te Orta Seviye (Mid-Level) Güvenlik Uzmanı olarak başladığım görevimden geçtiğimiz hafta Teknik Lider olarak ayrıldım. 10 yılın ardından ailenizden daha fazla gördüğünüz çalışma arkadaşlarınızdan, size her daim yol gösteren ve bugün kariyerinizde belli bir noktaya gelmenizde emeği geçen tüm yöneticilerinizden ayrılmak oldukça zor oluyormuş, bunu da tecrübe etmiş oldum. Bu vesileyle başta yöneticilerim ve ekip arkadaşlarım olmak üzere tüm IBTech ve QNB Finansbank ailesine son 10 yılda Pazartesi günlerimi sendrom olmaktan çıkardığı, arkamda güzel anılar bırakmama imkan tanıdıkları için teşekkür ederim.

Mesleğine tutkuyla bağlı olup, işin mutfağında da yıllarca zaman geçirmiş bir siber güvenlik araştırmacısı olarak geçtiğimiz ay beni oldukça heyecanlandıran bir iş teklifini kabul ederek kariyerime Akbank Siber Güvenlik Merkezi (CDC) Müdürü olarak devam etme kararı aldım.

Akbank ile ilgili siber güvenlik özelinde karşılaştığınız olası şüpheli, dikkate değer durumları dilediğiniz zaman benimle de paylaşabileceğinizi hatırlatır, yeni yazılarda görüşmek dileğiyle herkese güvenli günler dilerim.

Show this post in PDF format