If you are looking for an English version of this writing, please visit here.

Kariyer yolumda ilerlemeye devam ettikçe, bulunduğum pozisyon gereği mesai saatlerinde siber güvenliğin teknik alanlarına ayırabildiğim süre geçmiş yıllara oranla azalmaya devam ediyor. Ancak yıllar geçmiş, pozisyonum değişmiş, 40 yaşına merdiven dayamış olsam da, 13 yaşımdan beri içimdeki o kaybolmayan araştırma şevki sayesinde 2021 yılında da, Siber Güvenlik Araştırmacısı şapkam ile geçmiş yıllara oranla sayıca az da olsa güvenlik araştırmaları yapmaya ve siz değerli okurlarımla, bağlantılarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu gayretimin en büyük motivasyonlarından birinin de pek tabii ki siz değerli okurlarım ve bağlantılarımdan gelen yorumlar, mesajlar, geri bildirimler olduğunu da içtenlikle söyleyebilirim.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da sizlerden beni oldukça mutlu, motive eden, kimi zaman gülümseten kimi zaman ise şaşırtan çok sayıda mesaj almaya ve tabii ki her bir mesajı samimiyetle ve içtenlikle yanıtlamaya devam ettim. Yine 2021 yılı boyunca sizlerle sosyal medya üzerinden yeri geldi etkileşime geçtik, yeri geldi şakalaştık, yeri geldi karşılaştığımız etkinliklerde selamlaştık ve bir yılı iyisiyle, kötüsüyle geride bıraktık. 12 koca yılı devirmiş olan blogum sayesinde yıllar içinde sizleri tanıma, tanışma şansına erişebildiğim için bir blogger olarak gerçekten kendimi çok ama çok mutlu hissettiğimi söyleyebilirim.

Her yıl olduğu gibi yine olumlu geri bildirimleri, yapıcı eleştirileri ile her daim motivasyonumu yüksek tutmamı sağlayıp beni yazmaya teşvik eden tüm okurlarıma ve bağlantılarıma minnettarım.

Bilgi güçtür ve paylaşıldıkça artar!

Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday
Happy Birthday

Show this post in PDF format