Uzun yıllardan beri kullandığım blog temamın, logomun ve sunumlarımda kullandığım şablonun zaman geçtikçe gözüme amatörce gözükmesi ister istemez beni değiştirmeye zorluyordu. Yine ikilemde kaldığım bir akşam, Twitter’da temamı değiştirip değiştirmeme konusunda düzenlediğim bir ankete 273 kişinin katılması ve net olarak “Değiştir!” mesajını vermesi sonucunda ilk olarak temamı değiştirmeye karar verdim.

Anket

Kolay olan kısmı hızlıca hallettikten sonra sıra zor olan kısma yani uzmanlık gerektiren logo ve sunum şablonlarımı değiştirmeye gelmişti. Yaptığı sunumlarda uzmanlığa önem verilmesi gerektiğini her daim vurgulayan biri olarak ben de bu işin uzmanını yani bir ajans aramaya karar verdim. Tema bulmak kadar kolay olmayan bu zorlu sürecin sonunda, bir arkadaşımın da önerisi üzerine Minimalista Creative Agency ile tanıştım. Logo tasarımı ve çok yakında gerçekleştirilecek olan IDC CISO Summit‘te yapacağım sunum için kendilerinden destek almak istediğimi söylediğimde çok kısa bir sürede harika bir logo ve sunum hazırlayarak bir müşteri olarak beni fazlasıyla mutlu ettiler.

Hem temamı değiştirmem konusunda ankete katılıp vesile olaran sizlere hem de görsel olarak siteme ve sunumlarıma yepyeni bir görünüm kazandıran Minimalista Creative Agency‘e teşekkür ederim. :)

Show this post in PDF format