If you are looking for an English version of this writing, please visit here.

2020 yılının Ekim ayından bu yana DenizBank’ın Bilgi Teknolojileri iştiraki olan Intertech şirketinde BT Güvenlik ve Risk Yönetimi Grubu’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı / CISO olarak yürüttüğüm görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum.

Çalışma sürem boyunca bana olan güvenlerini ve desteklerini her daim arkamda hissettiğim DenizBank Genel Müdürü Sayın Hakan ATEŞ‘e ve DenizBank Bilgi Güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Risk Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ali Rıza AYDIN‘a minnetlerimi sunarım.

Görev yaptığım süre zarfında mutlu çalışan & mutlu lider ve mutlu lider & mutlu çalışan mottosunu benimsemiş koçvari bir lider olarak ardımda başarılı, motivasyonu yüksek, çalışkan bir ekip bıraktığım için son derece mutlu, bir o kadar da huzurluyum.

Bana Müsade

Birlikte çalışmaktan her zaman gurur duyduğum, DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nu ileriye taşıyan, “Ekibin kadar güçlüsün” sözünün hakkını sonuna kadar veren tüm ekibime, çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Rüzgarınız kolayınıza, denizleriniz sakin, neşeniz daim olsun!

Bana Müsade

Bir sonraki limanda görüşmek dileğiyle…

Show this post in PDF format