2009 yılından bu yana güvenlik uzmanları ile meraklılarını bir araya getiren İstanbul Bilgi Güvenliği Konferansı (İstSec) bu yıl 2 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi‘nde gerçekleştirilecektir.

Benim de Arka Kapı Avı başlıklı bir sunum ile konuşmacı olarak katılacağım bu konferansta, sunumuma katılan bir kişiye BGA Bilgi Güvenliği‘nin o meşhur Beyaz Şapkalı Hacker (CEH V10) eğitimini çekilişle hediye edeceğim!

IstSec Nedir ?

İstSec (İstanbul Bilgi Güvenliği Konferansı) bilişim güvenliği alanında çalışan, bu alana merak duyan ve konusunun uzmanları arasında bilgi paylaşımını yayma amacıyla İstanbul’a özel olarak düzenlenen bir bilgi güvenliği etkinliğidir. Her yıl düzenli olarak İstanbul’da gerçekleştirilen İSTSEC konferansı, benzeri güvenlik etkinliklerinden farklı olarak ürün ve teknoloji bağımsız güvenlik konuları ile katılımcılarına farklı bakış açıları sunmaktadır.

Kimlere Hitap Eder ?

İstSec, bilgi güvenliği yöneticileri, ağ ve sistemi güvenliği departmanı çalışanları, güvenlik ürünü satış ve pazarlama uzmanları, ethical hacking konusu meraklıları, adli bilişim analizi konusunda kendini geliştirmek isteyenler, yazılım uzmanları ve siber güvenlik uzmanlarına yönelik olmakla birlikte bilgi güvenliği ve alt dallarına meraklı herkesin ilgiyle izleyeceği bir etkinliktir.

Konuşmacılar & Program:

Güncel konuşmacı listesi ve konferans programı için https://www.istsec.org/program/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Katılım & Kayıt:

Konferansa katılım ücretsiz olup katılım için kayıt yaptırılması gerekmektedir. https://www.eventbrite.com/e/istanbul-bilgi-guvenligi-konferans-istsec19-tickets-56031579964 adresinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yer:

İstanbul Medeniyet Üniversitesi , Göztepe-Güney Yerleşke, Âşık Paşa Salonu


IstSec 2017

Show this post in PDF format