19 Kasım 2009 tarihinde hayata merhaba diyen, yıllar içinde yazılarıma, sunumlarıma göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka ile motivasyonumu her daim yüksek tutan sizler sayesinde, güvenlik araştırmalarıma hız kesmeden devam etmeye ve sonuçlarını sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir blog yazarının en büyük motivasyon kaynağı mutlu takipçileridir ve ne mutlu bana ki yıllar içinde sizlerden gelen yüzlerce teşekkür mesajı ile bugün itibariyle blogum 8. yılını doldurdu. Her ne kadar sizlerden gelen mesajların sayısı yıllar içinde katlanarak artmış olsa da, gönderdiğiniz mesajlarınızı büyük bir itina ve özveri ile yanıtlamaya çalışıyorum.

Mutlu Takipçiler

Birlikte geçirdiğimiz 8 yılın anısına, 22 Kasım Saat 23:59‘a kadar gönlünüzden geçen bir mesaj ile birlikte https://www.mertsarica.com adresini Linkedin veya Twitter üzerinden @MertSARICA etiketi ile birlikte paylaşan 3 takipçime, Snopy kulaklık, emektar Raspberry Pi 2 ve Attivo Networks çantası hediye edeceğim.

Gift
Gift
Gift

Twitter profili genele açık olup çekilişe katılanlarınızın tweetlerini favorilere ekleyip, Linkedin’de paylaşımda bulunanlarınızın ise mesajlarını beğeneceğim (like) için, çekilişe katılıp katılamadığınızı iki ortamdan da rahatlıkla öğrenebileceksiniz. (2 gün içinde paylaşımınızı beğenmezsem lütfen beni uyarmaktan çekinmeyin.)

Çekiliş sonucu, 23 Kasım 2017 tarihinden sonra Twitter ve Linkedin sosyal medya hesaplarım üzerinden duyurulacaktır.

Takip ettiğiniz için teşekkür eder, yeni yazılarda görüşmek dileğiyle herkese güvenli günler dilerim.

Çekiliş kuralları ve notlar:

  • Bir kişi, çekilişe bir defa katılabilir.
  • Çekilişe, Twitter veya Linkedin hesabımı 19 Kasım 2017 tarihinden önce takip etmeye başlayanlar katılabilir.
  • Twitter profili genele kapalı olanlar, tweetlerinin ekran görüntüsünü bana e-posta ile göndermelidirler.
  • Twitter hesabı, sahte, botnet ağında olması vb. şüpheli durumlarda çekilişe dahil edilmeyecektir.
  • Not: Hediye çekilişi sonuçlanmış ve Twitter hesabım üzerinden duyurulmuştur.

    Show this post in PDF format