If you are looking for an English version of this writing, please visit here.

2018 yılının Ocak ayında Akbank Siber Güvenlik Merkezi (CDC) Müdürü olarak başladığım görevimden geçtiğimiz ayın başında kariyerimde yeni bir maceraya doğru yelken açmak üzere ayrıldım. 3 yıl içinde başarının tesadüf olmadığını dünyaya kanıtlayan genç, dinamik, pırıl pırıl ekibimi ve birlikte imza attığımız onlarca başarılı çalışmayı her zaman büyük bir mutlulukla anımsayacağım.

Akbank CDC

Yıllardır ideallerinin peşinde koşarak öğrendiklerini pratiğe dökmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışan biri olarak 5 Ekim itibariyle kariyerimde insanlık için küçük ama benim için büyük bir sayfa açarak DenizBank’ın bilgi teknolojileri iştiraki olan Intertech firmasında BT Güvenlik ve Risk Yönetimi Grubu’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı / CISO olarak göreve başladım.

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) ile ilgili siber güvenlik özelinde karşılaştığınız olası şüpheli, dikkate değer durumları dilediğiniz zaman benimle de paylaşabileceğinizi hatırlatır, yeni yazılarda görüşmek dileğiyle herkese güvenli günler dilerim.

Show this post in PDF format