Ülkemizde eksikliği her geçen gün daha fazla hissedilen ürün/teknoloji bağımsız, çözüm odaklı güvenlik anlayışına katkı sağlamak amacıyla, her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve benim de saat 13:30’da Tuzak Sistemler ile Hacker Avı başlıklı bir sunum yapacak olduğum İstanbul Bilgi Güvenliği Konferansı (İstSec), bu yıl 4 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Kimlere Hitap Eder?:
İstSec, özelde bilgi güvenliği yöneticileri, ağ ve sistemi güvenliği departmanı çalışanları, güvenlik ürünü satış ve pazarlama uzmanları, ethical hacking konusu meraklıları, adli bilişim analizi konusunda kendini geliştirmek isteyenler, yazılım uzmanları ve siber güvenlik uzmanlarına yönelik olmakla birlikte bilgi güvenliği ve alt dallarına meraklı herkesin ilgiyle izleyeceği bir etkinliktir.

Yer ve konuşmacılar:
Konuşmacılar, IstSec sayfasında açıklanmış olup, etkinlik Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Salonu’nda gerçekleştirilecektir..

Katılım & Kayıt:
Konferansa katılım ücretsiz olup kayıt yaptırılması gerekmektedir. http://istsec17.eventbrite.com adresinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Show this post in PDF format