If you are looking for an English version of this writing, please visit here.

Yeni umutlarla, hedeflerle gireceğimiz 2023 yılının herkese önce sağlık sonra mutluluk ve başarı getirmesini diliyor ayrıca her yıl olduğu gibi yine bir yıl boyunca yazılarımı okuyan, olumlu/olumsuz yorumları, geri bildirimleri ile beni yalnız bırakmayıp, yeni yazılar yazmaya, araştırmalar yapmaya teşvik eden, sosyal medyadan da takip eden tüm okurlarıma ve takipçilerime de teşekkür etmek istiyorum.

Çekilişe gelecek olursam, Twitter takipçilerim arasında yer alıp 30 Aralık 2022 Saat 21:00 (TSİ)‘a kadar en beğendiği blog yazımı Twitter üzerinden @MertSARICA etiketi ile birlikte tweetleyen (profili genele kapalı olanların paylaşımından haberdar olamayacağım için tweetlerinin ekran görüntüsünü bana özel mesaj veya e-posta (mert.sarica [@] gmail.com) ile göndermelidirler.) 1 takipçime Raspberry Pi 4 Model B modelini çekilişle hediye edeceğim.

New Year Lottery

Twitter profili genele açık olup çekilişe katılanların tweetlerini favorilere ekleyeceğim için çekilişe katılıp katılamadıklarını rahatlıkla öğrenebilecekleri gibi buradan da çekiliş listesine eklenip eklenmediklerini kontrol edebilirler.

Çekiliş kurallarına uymanıza rağmen paylaşım yaptığınız halde mesajınızı beğenmemişsem, 3-4 gün içinde çekiliş listesinde yer almamışsanız lütfen beni uyarmaktan çekinmeyin. Uyarmadan önce de lütfen internet tarayıcınızın önbelleğini temizleyip (veya CTRL-F5) listeyi kontrol ettiğinizden emin olun.

Çekiliş sonucu, 30 Aralık 2022 tarihinden sonra Twitter ve Linkedin hesaplarım üzerinden duyurulacaktır.

Çekiliş kuralları ve notlar:

  • Bir kişi, çekilişe bir defa katılabilir.
  • Çekilişe, Twitter hesabımı 26 Aralık 2022 tarihinden önce takip etmeye başlayanlar katılabilir.
  • Twitter profili genele kapalı olanlar, tweetlerinin ekran görüntüsünü bana e-posta veya özel mesaj ile göndermelidirler.
  • Twitter hesabının sahte, botnet ağında olması vb. şüpheli durumlarda çekilişe dahil edilmeyecektir.


  • Not: Hediye çekilişi sonuçlanmış, Twitter ve Linkedin hesaplarım üzerinden duyurulmuştur.

    Show this post in PDF format