İyisiyle, kötüsüyle, bir yılı daha geride bırakıp yep yeni bir yıla giriyoruz. Her şeyden önce 2016 yılının herkes için önce sağlık sonra mutluluk getirmesini dilerim.

Yeni bir yıla girerken, bir yıl boyunca yazılarımı okuyan, olumlu/olumsuz yorumları, geri bildirimleri ile beni yalnız bırakmayıp, yeni yazılar yazmaya, araştırmalar yapmaya teşvik eden, sosyal medyadan da takip eden tüm okurlarıma ve takipçilerime teşekkür etmek isterim.

Yıl içinde çok defa hediye çekilişi yapmış biri olarak yeni yılı boş geçmek istemedim bu nedenle Twitter takipçilerim arasında yeniden ufak bir hediye çekilişi yapmaya karar verdim :)

2015 yılının anısına, 31 Aralık 2015 Saat 24:00‘a kadar Hack 4 Career E-Kitabı Yayımlandı! yazımı @MertSARICA mention’ı ile birlikte tweetleyen (profili genele kapalı olanlar, tweet’in ekran görüntüsünü bana e-posta ile göndermelidirler.) 6 Twitter takipçime, Black Hat USA‘dan satın aldığım çam sakızı, çoban armağanı ürünleri hediye edeceğim.

Nedir bunlar derseniz; 4 tane web kamera kapağı (kameralara bant yapıştırmaya son :)), 1 tane ısı koruyucu şişe kılıfı ve 1 tane ufak not defteri

Yeni Yıl Hediye Çekilişi
Yeni Yıl Hediye Çekilişi
Yeni Yıl Hediye Çekilişi

Profili genele açık olup çekilişe katılanların tweetlerini favorilere ekleyeceğim için çekilişe katılıp katılamadıklarını kolaylıkla öğrenebileceklerdir.

Çekiliş sonucu, 1 Ocak 2016 tarihinden sonra Twitter hesabım üzerinden duyurulacaktır.

Çekiliş kuralları:

  • Bir kişi, çekilişe bir defa katılabilir.
  • Çekilişe, Twitter hesabımı 14.12.2015 tarihinden önce takip etmeye başlayanlar katılabilir.
  • Twitter hesabı, sahte, botnet ağında olması vb. şüpheli durumlarda çekilişe dahil edilmeyecektir.
  • Not: Hediye çekilişi sonuçlanmış ve Twitter hesabım üzerinden duyurulmuştur.

    Show this post in PDF format