Göz açıp kapayıncaya kadar geçen koca bir yılı daha hep birlikte acısıyla, tatlısıyla geride bırakıyoruz. Yeni umutlarla gireceğimiz 2018 yılının sizlere ve tüm sevdiklerinize önce sağlık sonra mutluluk ve başarı getirmesini dilerim.

Her yıl olduğu gibi yine bir yıl boyunca yazılarımı okuyan, sunumlarına katılan, olumlu/olumsuz yorumları, geri bildirimleri ile beni yalnız bırakmayıp, yeni yazılar yazmaya, araştırmalar yapmaya teşvik eden, sosyal medyadan da takip eden tüm okurlarıma ve takipçilerime teşekkür ediyorum.

Yine geleneği bozmayarak, 31 Aralık 2017 Saat 23:59‘a kadar Hack 4 Career E-Kitabı Yayımlandı! yazımı Twitter üzerinden @MertSARICA etiketi ile birlikte tweetleyen (profili genele kapalı olanların paylaşımından haberdar olamayacağım için tweetlerinin ekran görüntüsünü bana özel mesaj veya e-posta (mert.sarica [@] gmail.com) ile göndermelidirler.) veya LinkedIn üzerinden Mert SARICA etiketi ile birlikte paylaşan (doğru bir şekilde etiketlemeyenlerin paylaşımından haberdar olamayacağım için bu konuya dikkat edilmelidir.) paylaşan 10 takipçime, aşağıdaki hediyelerden birini çekilişle hediye edeceğim.

Twitter profili genele açık olup çekilişe katılanların tweetlerini favorilere ekleyip, Linkedin’de paylaşımda bulunanların ise mesajlarını beğeneceğim (like) için çekilişe katılıp katılamadıklarını iki ortamdan da rahatlıkla öğrenebilecekleri gibi buradan da çekiliş listesine eklenip eklenmediklerini kontrol edebilirler.

Paylaşım yaptığınız halde 2-3 gün içinde çekiliş listesinde yer almazsanız lütfen beni uyarmaktan çekinmeyin. Uyarmadan önce de lütfen internet tarayıcınızın önbelleğini temizleyip (veya CTRL-F5) sayfayı kontrol ettiğinizden emin olun.

Hediyeler:
1 adet Raspberry Pi 3 (Model B),
1 adet FireEye logolu çanta,
8 adet FireEye USB (16 GB)

Yeni Yıl Hediye Çekilişi
Yeni Yıl Hediye Çekilişi
Yeni Yıl Hediye Çekilişi

Çekiliş sonucu, 1 Ocak 2018 tarihinden sonra Twitter ve Linkedin hesaplarım üzerinden duyurulacaktır.

Çekiliş kuralları ve notlar:

  • Bir kişi, çekilişe bir defa katılabilir.
  • Çekilişe, Twitter veya Linkedin hesabımı 25 Aralık 2017 tarihinden önce takip etmeye başlayanlar katılabilir.
  • Twitter profili genele kapalı olanlar, tweetlerinin ekran görüntüsünü bana e-posta ile göndermelidirler.
  • Twitter, Linkedin hesabının sahte, botnet ağında olması vb. şüpheli durumlarda çekilişe dahil edilmeyecektir.


  • Not: Hediye çekilişi (#1, #2) sonuçlanmış, Twitter ve Linkedin hesaplarım üzerinden duyurulmuştur.

    Show this post in PDF format